Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Επιστήμη & Εκπαίδευση > Ιατρικές συζητήσεις
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 19-09-12, 04:09
stell Ο χρήστης stell δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 19-09-12 04:12
Unhappy καθυστερηση περιοδου..

καλημερα..ειναι 4 τ πρωι και προσπαθω να βρω λυσεις σε ενα προβλημα π θα μπορουσα ανετα να τ λυσω αν δεν μ ελειπε το θαρρος.καταρχας να ζητησω συγνωμη αν γραφω σε λαθος σελιδα αλλα μολις εκανα εγγραφε εχω την ιδεα οτι αν μου αργησει πανω φη και δεν ξερω που να γραψω.το προβλημα μ ειναι η καθυστερηση της περιοδου..εχς σχεση εδω και 3 χρονια ειμαι 20 ετων και χρησιμοποιουμε την μεθοδο της διακεκομενης συνουσιασ..παλιοτερα ειχα καθυστερηση εως 7 μερες..ενα μηνα μ αργησε 12 μερες και τρελαθηκα..απο το ανχος.απο τοτε δν ξερω γιατι αλλα εχω την ιδεα οτι αν μ αργησει παραπανω απο 12 θ ειμαι εγγυος..τον τελευταιο χρονο μ αργουσε 8 η 9 η οπως συνεβη μια φορα μεχρι και 11 μερες τον προηγουμενο μηνα...δλδ μ ηρθε 5 αυγουστου..τωρα ειναι19 σεπτεμβριου και η 14η μερα καθυστερησης..το λεω στ αγορι μου και μου λεει να μην ανχωνωμαι οτι θα ερθει.αλλα εγω δεν μπορω..πιεζομαι πολυ..νομιζω οτι αυτος δεν γνωριζει..υπαρχει περιπτωση ν ειμαι εγγυοσ??τ κανουμε περισστερο απο μια φορα την μερα και ξερω οτι αυτο ειναι συν γ εγγμοσυνη.δεν εχει εκσπερματωσει ποτε μεσα μ..βοηθηστε μ.τεστ δεν μπορω να κανω με τπτ...οσο παραξενο και αν ακουγεται σε καποιους αυτο ειμαι φοιτητρια και συσκολευομαι να δωσω τ χαρτζηλικη μιασ εβδομαδας σε ενα τεστ..απλα περιμενω και τρελαινομαι..
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 26-09-12, 23:39
Το avatar του χρήστη nightcrawler
nightcrawler Ο χρήστης nightcrawler δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 12-01-18 02:12
Μπορεί και να μην είσαι έγγυος, αλλά το να μην παίρνετε προφυλάξεις είναι βλακώδες για πολλούς λόγους...
__________________
All my life I've had one dream, to achieve my many goals.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 27-09-12, 14:10
xara029 Ο χρήστης xara029 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 27-09-12 23:27
stell kai gw pisteuw oti einai apo to agxos sou h ka8usterhsh...apla giati na vasanizesai me toso agxos ka8e mhna kai na mhn pairneis profulakseis kai na sai hsyxh??den nomizw oti o filos sou agxwnetai para mono esy..!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:59.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.